Minőségi vendéglátáshoz felszolgáló kollégát keresünk Zebegényben

Kis Bt.
Zebegény
Bruttó 1 200 Ft - 1 400 Ft / óra
2019. 03. 05.

Évek óta a top 20 vidéki és top 100 hazai étterem között számon tartott Slow Food Bistronk a minőségért elkötelezett új csapattagunkat keresi.

Szereted a pörgést, de hiányzik az üde, frissítő környezet?
Meguntad a város zaját, a szennyezett levegőt és a szűk utcákat?
Szeretnél egy családias környezetű, viszont nívós munkahelyen dolgozni?

Többszörös díjnyertes, törzsvendégektől nyüzsgő, folyamatosan bővülő családi vállalkozásunk FELSZOLGÁLÓ team-playert keres.

Feladatok

  • Vendégek fogadása, kiszolgálása, reggeliztetése
  • Felszolgálás
  • Pultozás
  • Standolás
  • Terítés, polírozás
  • Saját munkaterület rendezetten, tisztán tartása

Elvárások

Téged keresünk, ha

  • Van legalább 1 év felszolgáló munkakörben szerzett tapasztalatod
  • Tisztában vagy vele, hogy a vendéglátás hétvégi, és ünnepnapi munkával jár
  • Az angol nyelvtudásod legalább társalgási szintű
  • Van B kategóriás vezetői engedélyed
  • Kiemelkedő a kommunikációs képességed
  • Sokat mosolyogsz, kedves és barátságos vagy
  • Igényes vagy a munkádra
  • Tudsz csapatban dolgozni
  • Jó problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • Szereted a természetet

Előnyök

Előnnyel indulsz, ha

  • Van 1 évnél több vendéglátóipari tapasztalatod
  • Társalgási szintnél magasabb az angol nyelvtudásod
  • Beszélsz más idegennyelve(ke)t
  • Rendelkezel borismerettel
  • Van saját gépjárműved

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést
  • Igény esetén szállást
  • Utazási költségtérítést
  • Rugalmas beosztást
  • Előrejutási lehetőséget
  • Csodálatos, festői panorámát
  • Belső, illetve külső képzéseket
  • Közös programokat

Csodálatos panorámát

Itt nem kell az utca zaját hallgatnod, a szennyezett, poros levegőt szívnod egész nap. Itt, ha kinézel az ablakon, nehéz elhinni, hogy nem egy festményt látsz. A Duna-kanyar, a hegyek, dombok mögé nyugvó Nappal… Egyszerűen csodás!

Nem a megszokott pozíciót

Első, ami megkülönbözteti a többi hasonló munkakörtől, az az hogy itt a nyugalom, a természet, a kiemelkedő kedvesség - mind kiszolgálás, mind a vendégek részéről - egyszerre mutatkozik meg. Így nem is egy robotot keresünk, aki minden nap ugyanazt csinálja, hanem egy társat egy team-playert, akivel tovább menetelhetünk felfelé a fejlődés útján.

A Natura Hill családja 5 éve döntött úgy, hogy megalkotja az első ****-os, ökológiai szemléletű panzióját a Dunakanyar talán legszebb részén, a festői szépségű Zebegény volt szőlőhegyén, a Börzsöny kapujában.  A Natura Hill minden szegletét a fenntarthatóság figyelembevételével terveztük, amire igencsak büszkék vagyunk, és szeretnénk továbbra is ezt a vonalat képviselni.

Családias, kis létszámú csapatunk, fiatalos, energikus elhivatottsággal igyekszik a legmagasabb kiszolgálási színvonalat nyújtani vendégei számára. További céljaink között szerepel a folyamatos fejlődést -a szemléletünket megőrizve- fenntartani, hogy exkluzív vendégházunk még több vendég pihenését tegye felejthetetlenné.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!