Izometriás csőszerelő kollégát keresünk németországi munkahelyre

Evelox Service Kft.

Nettó 3 000 Ft - 6 000 Ft / óra
2019. 10. 11.

Cégünk, az Evelox Service Kft. az alábbi munkakörbe, németországi munkahelyre keres tapasztalt, motivált, önmagára és munkájára egyaránt igényes munkatársakat:

  • Izometriás Csőszerelőket

Feladatok

  • Csőszerelési munka végzése izometriás és vetületi tervrajzok alapján
  • Csővezetékek előkészítése , szerelésre , csövek rögzítése , szigetelése
  • Elkészült csőhálózat nyomáspróbájának végzése
  • Technológiai csővezetékek kiépítése , karbantartása , javítása
  • Víz- és csatornaszerelési munkák elvégzése
  • Gázrendszer , -készülékek gáz alá helyezése , beüzemelése , karbantartása
  • Beépítésre kerülő csövek , idomok , szerelvények ellenőrzése , méretre vágása , pozícióba helyezése
  • Kézi anyagmozgatás , rakodás , a munkaterületek , gépek szakszerű tisztítása
  • Alapszintű hegesztési , forrasztási eljárások végzése

Elvárások

  • Néhány éves , hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Csőszerelő munkakörben az izometriás és vetületi tervrajzok olvasása
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • A német (szakmai) nyelv legalább alapfokú ismerete
  • Saját gépkocsi

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér, versenyképes fizetés, ingyenes németországi szállás.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!