Értékesítő kollégát keresünk balassagyarmati kereskedésbe

Stavmat Zrt országos hálozattal rendelkező, dinamikusan bővülő építőanyag kereskedésének BALASSAGYARMATI telepére értékesítőt keresünk.

Feladatok

Ezek lesznek a Te feladataid:

  • szaktanácsadás partnereink, vevőink részére
  • a vevők udvarias, szakszerű és segítőkész kiszolgálása
  • árajánlat, megrendelés készítése a vevői, telepi igények figyelembe vételével
  • pénztárkezelés, számlák kiadása/kézbesítése vevők felé; reklamációs ügyintézés
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése (Word, Excel, SAP használatával)

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • építőiparban, vagy építőanyag kereskedelemben szereztél már tapasztalatot
  • szakmailag felkészült vagy, van termék ismereted, de ha nincs, Nálunk ezt is megszerezheted
  • értékesítés- és vevő-orientált gondolkodásmóddal rendelkezel
  • megbízható, korrekt, rugalmas vagy
  • jó kommunikációs-, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség birtokában állsz

Előnyök

  • MS Office programokat (Word, Excel, Outlook) SAP rendszert felhasználói szinten ismered

Amit kínálunk

Mit kínálunk?

  • versenyképes juttatások (többek között: munkába járás támogatása, Cafeteria, kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőben)
  • kiemelkedő prémiumrendszer
  • 100%-ban bejelentett, hosszú távú, munkahely
  • határozatlan idejű munkaszerződés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!