Betanított, fizikai munka

Alapanyag előkészítő, -letöltő munkatársat keresünk Drégelypalánk településre

Munkavégzés helye: Drégelypalánk
2018. 11. 14. 16:15

Munkatársakat keresünk az alábbi pozíciókba Drégelypalákra:

Alapanyag előkészítő, -letöltő

munkakörökbe, három műszakos munkarendbe.

Önéletrajzokat várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva, illetve levélben a Zentis Hungária Bt 2646 Drégelypalánk, Fő út 178. címre.

További információért érdeklődni lehet: a 06 30 183 9004-es telefonszámon Szabó Andreánál

Feladatok:

  • Beérkező alapanyagok feldolgozása.

Elvárások:

  • Érettségi vagy Szakmunkás bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Alapbér + minőségi pótlék + műszak pótlékok
  • 2018-ban évi 100.000.-ft béren kívüli juttatás
  • utiköltség támogatás
  • dolgozói ajánlási program
  • év végi jutalom
  • előrelépési lehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése