Élelmiszeripari termékfejlesztő mérnök állás Drégelypalánkon

A Zentis Hungária Bt. gyümölcskészítmények gyártásával foglalkozó gazdasági társaság munkatársat keres Drégelypalánkra Élelmiszeripari Termékfejlesztő Mérnök pozícióba.

Feladatok

  • Aktív részvétel a vállalat termékfejlesztési tevékenységében.
  • Új termékek fejlesztése, valamint az ahhoz tartozó dokumentációk elkészítése.
  • Receptúrák, termékspecifikációk, gyártási folyamatok kidolgozása.
  • Gyártási folyamat nyomon követése, hatékonyság és minőség javítása.
  • Prezentációk összeállítása vevők számára.

Elvárások

  • Élelmiszermérnöki, Vegyészmérnöki, vagy Agrármérnöki diploma
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás. (német nyelvtudás előny)

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások nemzetközi környezetben.
  • Versenyképes fizetés.
  • Továbbképzések, tréningek.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!